Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:

PKO Bank Polski partnerem wspierającego rozwój infrastruktury w Polsce i Europie Funduszu Marguerite

PKO BP odkupi od Credit Suisse 25 proc. udziałów w PKO TFI


Lokata terminowa 3+3

Od 15 września 2009 r. ofertę depozytową PKO Banku Polskiego wzbogaca nowy produkt – lokata terminową 3+3 o stałym oprocentowaniu.

Cechą wyróżniającą lokatę 3+3 od innych dostępnych na rynku lokat terminowych jest to, że to posiadacz lokaty decyduje o okresie oszczędzania – klient po założeniu lokaty może zdecydować czy oszczędzać przez 3 miesiące czy też przez 6 miesięcy. Minimalna wpłata na lokatę wynosi 1 000 zł. Istotną cechą lokaty jest też możliwość wycofania części środków przed terminem zapadalności. Po dokonaniu częściowej wypłaty na rachunku powinna pozostać kwota nie mniejsza niż 1 000 zł. Posiadacz lokaty może też dokonać całkowitej wypłaty – do wysokości środków zgromadzonych na rachunku lokaty.

- Oferowana przez PKO BP nowa lokata terminowa 3+3 wzmocni z pewnością pozycję konkurencyjną Banku na rynku – mówi Adam Frankowski, dyrektor Departamentu Produktów Inwestycyjnych i Ubezpieczeniowych. Z kolei klienci zakładający tę lokatę będą mogli decydować o okresie, przez jaki ich pieniądze mają być ulokowane w banku. Dodać należy, że niezależnie od tego czy zdecydują się na zamknięcie lokaty po trzech czy po sześciu miesiącach, zyskają na jej korzystnym oprocentowaniu – dodaje Adam Frankowski.

Lokata 3+3 dostępna jest w placówkach PKO BP. Wniosek o jej otwarcie można złożyć także za pośrednictwem serwisu internetowego www.pkobp.pl a osoby korzystające z elektronicznego dostępu do rachunku (iPKO) mogą założyć lokatę za jego pośrednictwem. Lokata terminowa 3+3 jest też wprowadzona do oferty Inteligo.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że po analizie warunków rynkowych od 15 września zmniejszone zostało oprocentowanie dwóch lokat terminowych oferowanych przez PKO BP:

  • lokaty 3 miesięcznej o stałej stopie z 4,5 do 4,0%
  • lokaty 6-miesięcznej o stałej stopie z 4,55 do 4,04%

Dodaj komentarz:

Może zainteresują Cię również artykuły:

    No related posts

Bank PKO BP
Inteligo

Reklama

Partnerzy

Najnowsze na forum

Fundusze inwestycyjneFundusze inwestycyjne
Jak zacząć zarabiać na funduszach inwestycyjnych, wykorzystując sprawdzone mechanizmy rynkowe...


LOGO